AmCham Croatia Live with Harvard Business Review Press 10.3.

AmCham u suradnji s Harvard Business Review Press-om donosi vrhunske pisce knjiga o menadžmentu. Na ovom on-line događanju Adam Bryant i Kevin Sharer predstavili su ključne uvide iz svoje nove knjige The CEO Test.

CEO test - svladajte izazove koji čine ili slome sve vođe

Unatoč velikom trudu tijekom godina kako bi se shvatilo što je potrebno da bi se bio učinkovit vođa, umijeće vođenja ostaje izuzetno teško i nedostižno. Autori Adam Bryant i Kevin Sharer identificirali su sedam ključnih razloga zašto vođe uspijevaju ili ne uspijevaju u svojim ulogama.

Vodstvo je sve teže kako se brzina poremećaja u svim industrijama ubrzava. CEO test pojednostavljuje složeno i opsežno polje vodstva kako bi se stvorio zajednički jezik onoga što je doista važno za lidere na svim razinama i pruža jasan putokaz za uspjeh u ovim kritičnim izazovima:

Možete li razviti jednostavan plan za svoju strategiju? Pojednostavljivanje složenosti je supermoć vođe.

  • Možete li kulturu učiniti stvarnom - i bitnom? Riječ je o pružanju primjera.
  • Možete li izgraditi timove koji su istinski timovi? Oni su ključni za razvoj strategije.
  • Možete li voditi transformaciju? Status quo je izuzetno moćan i neprijatelj promjena.
  • Možete li stvarno slušati? Signali opasnosti mogu biti slabi, a loše vijesti putuju polako.
  • Možete li se nositi s krizom? Izbjegavajte predvidljive pogreške o koje se spotakne toliko vođa.
  • Možete li svladati unutarnju igru ​​vodstva? Sukobljeni zahtjevi i izazovi moraju biti riješeni.

Pogledajte snimke događanja Harvard Business Review Press-a.

calendar_month 10. ožujka 2021
location_onWebinar

O autorima+