Novo stajalište: „Komentari na nacrt Pravilnika o mjerilima za stavljanje lijekova na listu lijekova HZZO-a“
08. veljače 2019
Dana 8. veljače, 2019. AmCham je objavio novo stajalište, „Komentari na nacrt Pravilnika o mjerilima za stavljanje lijekova na listu lijekova HZZO-a“.
Stajalište je pripremljeno u svrhu sudjelovanja u postupku javnog savjetovanja o nacrtu „Pravilnika o mjerilima za stavljanje lijekova na listu lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje kao i načinu utvrđivanja cijena lijekova koje će plaćati Zavod te načinu izvještavanja o njima“.
Sudjelovanjem u postupcima javnog savjetovanja AmCham nastoji aktivno sudjelovati u postupku donošenja relevantnih propisa koji izravno utječu na poslovanje u Hrvatskoj.